Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Life Guide Dominik Kowalski

PRZEWODNIK SWIETOKRZYSKI-1024x683 Firma „Life Guide Dominik Kowalski”, wprowadziła na rynek usługę turystyczną – przewodnicką z elementami multimediów.

Firma Pana Dominika Kowalskiego świadczy następujące usługi:

  • Usługa przewodnicka standard - polega na przekazywaniu wiedzy na wycieczkach. Jest kierowana zarówno do turysty indywidualnego jak i grup zorganizowanych.
  • Usługa przewodnicka live FB - usługa jest rozwinięciem powyższej oferty kierowanej do ludzi mających profil w mediach społecznościowych. Wycieczka będzie się składała z różnych form wywiadów, w których to sami uczestnicy będą opowiadali czego się nauczyli na danej wycieczce.
  • Usługa przewodnicka 3D PREMIUM - usługa będzie polegała na pracy na gotowych modelach 3D obiektów, o których będzie mowa podczas wycieczek np. zabytki (Zamek w Chęcinach), osoby (np. Kazimierz III Wielki), lub postacie legendarne takie jak Biała Dama, czy rycerz szukający skarbów nad rzeką Nidą. Elementy wykorzystane do przeprowadzenia lekcji 3D stają się jednocześnie towarami, które mogą zakupić uczestnicy.
  • Usługa przewodnicka mix (dron, live, rycerz) - usługa będzie zawierać elementy czysto turystyczne takie jak zawarte w usłudze standard, ale rozbudowane o elementy z streaming live oraz możliwością rejestracji przez Dji Movic Pro bezpośrednio do Internetu na stronę www.
  • Usługa przewodnicka rycerz - usługa bazuje na fizycznym stroju rycerskim dzięki któremu możemy omawiać elementy ubioru średniowiecznego rycerza, co daje nam możliwość zrozumienia dla grupy jak w tamtych czasach ludzie żyli, walczyli i wyglądali. W/w usługa jest również zachętą do zakupu pamiątek w postaci np. mieczy wykonanych metodą drukarki 3D.
  • Usługa przewodnicka rower - usługa kierowania do turysty indywidualnego tj. pary/ narzeczeni/ młode małżeństwa. Usługa polegająca na krótkich 5-8 kilometrowych, 2 osobowych wycieczkach z przewodnikiem z rejestrowaną trasą przejazdu i przekazywaną wiedzą/ informacją na przystankach w trakcie wycieczki.
  • Usługa prelekcja stacjonarna - usługa kierowania do szkół/uczelni wyższych na targi oraz dla firm.Snapseed Prawdziwy EVENT kipiący wiedzą i techniką. Show na którym pokazane zostanie wszystko to, co na terenie LGD warte uwagi począwszy od obiektów skończywszy na aspekcie ludzkim tzn. wywiady z mieszkańcami przygotowana za pośrednictwem sprzętu audio – wideo. Prelekcja będzie trwała od 2 do 4 godzin lekcyjnych skierowana do dużej grupy odbiorców stacjonarnych np. sala gimnastyczna/ kinowa/ dom kultury. Sprzęt nagłaśniający oraz multimedialny pozwoli pokazać wszystkie walory potencjalnych wycieczek/ wędrówek na obszarze LGD, na koniec dotknięcie modeli z Drukarki 3D będzie fizycznym doznaniem obecności na wycieczce. Oczywiście całość będzie prezentowana w stroju rycerskim, aby jeszcze bardziej wzmocnić przekaz. Na koniec prezentacji będzie przedstawiona oferta przyjazdu i fizycznego uczestnictwa w wycieczce na terenie LGD.

Środki z dofinansowania przeznaczone zostały na przedmioty i urządzenia niezbędne
do obsługi grup turystycznych i realizacji założonych efektów pracy, czyli nagrywania
i obróbki materiału z wycieczki.

Firma uzyskała dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł. w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Dane kontaktowe przedsiębiorcy:

strony www: http://zamekcheciny.pl/dominik-kowalski/

http://zamekcheciny.pl/przewodnik-zwiedzanie/

http://www.tvswietokrzyska.pl/component/k2/item/24670-spotkanie-na-szlaku-z-przewowodnikiem-pttk.html

nr telefonu: 501793733

 


 

Poprawiono: poniedziałek, 30, marzec 2020 17:13

Odsłony: 1136

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy