Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Gabinet weterynaryjny Zwierzak-Vet Łukasz Paliborek

 Po dłuższej przerwie dziś wracamy do promocji przedsiębiorczości na obszarze LGD i przedstawiamy siódmą firmę z dziesięciu, które otrzymały dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” w ramach przedsięwzięcia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej. Jest nią Gabinet Weterynaryjny Zwierzak-Vet Łukasz Paliborek. Przedsiębiorstwo Pana Łukasza oferuje:

  • - opiekę weterynaryjną,
  • - diagnostykę,
  • - leczenie,
  • - sprzedaż produktów ochronnych dla zwierząt.

Pozyskane środki przeznaczono na zakup niezbędnego sprzętu do prowadzenia działalności weterynaryjnej zapewniającego higienę zabiegów i miejsc przyjmowania pacjentów, co jest ściśle powiązane wysokim standardem oferowanych usług.Sprzedaż usług oraz produktów odbywa się na miejscu w gabinecie w Chęcinach lub według potrzeb - wizyty domowe.

Firma uzyskała dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł. w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

 

Poprawiono: środa, 17, październik 2018 11:43

Odsłony: 951

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy