Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadkaPrzewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Nasz kanał telewizyjny

yt

Logotypy na strone

Konsultacje społeczne dot. zmiany lokalnych kryteriów wyboru

Szanowni Państwo!

W związku z planowaną zmianą w zakresie kryteriów wyboru operacji, poniżej zamieszczamy propozycje zmian. Zmiany proponujemy w kryteriach dotyczących przedsięwziecia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej, wprowadzamy także kryteria dotyczące przedsięwzięcia 3.1.1 Lokalna sieć innowacji w zakresie tworzenia koncepcji smart village. Doprecyzowujemy także brzmienie definicji niektórych kryteriów. 

Prosimy, aby wszelkie uwagi nadsyłali Państwo e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Lokalna Grupa Działania "Perły Czarnej Nidy" w terminie do 31 stycznia 2022 r. Decyduje data wpływu korespondencji do biura LGD. 

Propozycje zmian lokalnych kryteriów  - pobierz

Formularz zgłaszania uwag - pobierz

Dziękujemy z góry za wszystkie Państwa opinie.

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy