Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

ZA NAMI OSTATNIE TRZECIE SZKOLENIE W RAMACH PROJEKTU "KREATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

20190412 09194712 kwietnia 2019 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sitkówka Nowiny odbyło się szkolenie pt: Innowacje marketingowe. Zorganizowane zostało przez Lokalną Grupę Działania Perły Czarnej Nidy w ramach projektu „Kreator Przedsiębiorczości" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020".

Szkolenie poprowadziła Pani dr Monika Siwek. Składało się ono z czterech części:

1. Wynalazki, które zmieniły świat

2. Innowacje i proces innowacyjny 

3. Innowacje marketingowe (produktowe, procesowe, organizacyjne)

4. Media a innowacje marketingowe

Uczestnicy szkolenia w kompleksowy sposób zapoznali się z tematyką innowacji, która dotyczyła:

}  Pojęcie innowacji – problemy definicyjne

}   Rodowód innowacji

}   Warunki innowacji

}   Innowacje społeczne

}    Innowacje marketingowe- rodzaje, przykłady

}    Franchising, branding

}   Marketing innowacyjny w sieci

}  Konsument w Internecie

}   Serwisy społecznościowe (Facebook, fanpage, aplikacje snapchat )

}   Pozycjonowanie stron

}   Innowacje marketingowe na przykładzie sklepów dyskontowych

}  Przykłady innowacji marketingowych.

Celem szkolenia było nabycie podstawowej wiedzy na temat innowacji, sposobów rozumienia, definiowania, rodzajów innowacji w marketingu, a także poznania wskazówek jak być innowacyjnym w mediach. Szkolenie adresowane było do wszystkich osób, które chcą nabyć lub udoskonalić umiejętności dotyczące innowacji, jak wykorzystać w praktyce w swojej firmie czy organizacji.

Szkolenie było bardzo ciekawe i ważne o czym może świadczyć chociażby ilość zadawanych pytań zarówno w trakcie jak i na koniec szkolenia.

W szkoleniu wzięło udział 16 uczestników, wśród których byli zarówno przedsiębiorcy prowadzący własne działalności gospodarcze, pracownicy administracji samorządowej oraz osoby prywatne zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy z omawianej tematyki z terenu trzech gmin Chęciny, Morawica oraz Sitkówka Nowiny.

Było to ostatnie z trzech szkoleń. Wcześniej zostało zorganizowane szkolenie z Morawicy Ochrona Danych Osobowych w firmach i instytucjach, w Chęcinach Negocjacje w biznesie.

 Wszystkie trzy szkolenia były prowadzone w ramach projektu pn. „Kreator Przedsiębiorczości" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Udział w szkoleniach był bezpłatny (zapewniony był obiad, przerwa kawowa, materiały szkoleniowe).

 

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy