Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Po przerwie wracamy do promocji przedsiębiorczości na obszarze LGD i przedstawimy dziewiąty innowacyjny pomysł na biznes Pani Marioli Świebody – „Mobimas Mobilne Centrum Masażystów”, który otrzymał dofinansowanie od LGD „Perły Czarnej Nidy” w ramach przedsięwzięcia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej.

Portal Mobimas.pl powstał z myślą o prostym i funkcjonalnym sposobie szybkiej rezerwacji masażu. Został stworzony dla osób, które cenią sobie swój czas, chcą skorzystać z masażu o dogodnej porze, w krótkim czasie, nie tylko w gabinecie ale i w miejscu pracy, czy we własnym domu.

Przedsiębiorstwo oferuje usługi w formie abonamentu (miesięczny lub roczny) który, umożliwia masażystom dostęp do bazy klientów możliwość ogłaszana swoich usług na portalu i rezerwacji terminów. Po wykupieniu usługi abonamentowej przez masażystę korzyści mają dwie strony, zarówno klient jak i masażysta. Dotychczas klienci korzystający z masażu mieli dostęp do internetowej rezerwacji usługi masażu tylko w gabinetach stacjonarnych udostępniających grafik pracowników. Często klient zmuszony jest do rezerwacji odległych terminów. Usługa portalu pozwala klientowi na wybór masażysty/rodzaju masażu który jest aktualnie dostępny w jego okolicy.

Środki otrzymane z dofinansowania przedsiębiorstwo przeznaczyło m.in. na program komputerowy do platformy mobimas, który jest podstawą działalności, laptop - niezbędne narzędzie do obsługi platformy mobimas oraz pracy biurowej, urządzenie wielofunkcyjne Xerox Workcentre, projektor oraz ekran projekcyjny - umożliwia prowadzenie profesjonalnych prezentacji.

Firma uzyskała dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł. w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy