Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Bezpłatne szkolenia dla młodych aktywnych

Szanowni Państwo,
  • jeśli pracujecie Państwo z młodzieżą,
  • znacie młode osoby, które są inicjatorami ciekawych działań w Waszej okolicy i chcecie je wspierać
Zachęcamy do przekazania im tej ważnej informacji!
Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji cyklu szkoleniowego:
„Działaj skutecznie!
Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów”

organizowanego przez Narodową Agencję Programu „Młodzież w działaniu”.
„Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym, czyli w edukacji pozaformalnej.
Młodzieżowa Akademia to cykl trzech szkoleń dla młodych ludzi w wieku 16 – 24 lat, którzy działają włączając się w życie swoich wsi, miejscowości, dzielnic i osiedli,  zrealizowali pierwsze inicjatywy i  mają apetyt na kolejne!

TEMATYKA SZKOLEŃ:
  • jak organizować pracę zespołową,
  • jak badać lokalne potrzeby,
  • jak budować współpracę w środowisku lokalnym,
  • jak planować działania odpowiadające na potrzeby lokalne,
  • na czym polega praca metodą projektu.
KIEDY?
  • 1 spotkanie: 11–15 stycznia 2012
  • 2 spotkanie: 20 – 25 marca 2012
  • 3 spotkanie:  5 –10 czerwca 2012
Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.11.2011

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje są dostępne w dziale SZKOLENIA pod adresem:  http://www.mlodziez.org.pl/szkolenia/dzialaj-skutecznie-mlodziezowa-akademia-lokalnych-liderow

PROWADZĄCY AKADEMIĘ:

Joanna Wrońska – trenerka programu „Młodzież w działaniu”, certyfikowana przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych, animatorka grup młodzieżowych i dziecięcych.
Wojciech Szczepanik - trener programu “Młodzież w działaniu”, prowadzi szkolenia i projekty rozwojowe oraz programy tematyczne.

Koordynatorem Akademii będzie:
Wojciech Spychała – trener programu „Młodzież w działaniu”, trener Wolontariatu Europejskiego, prezes Stowarzyszenia POLITES w Szczecinie.
 KTO POKRYWA KOSZTY?
Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu” pokrywa koszty związane z udziałem w szkoleniu (wyżywienie, zakwaterowanie, udział w szkoleniu). Uczestnik zobowiązany jest pokryć koszt dojazdu na szkolenie.
Ewentualne pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Magdalena Paszkowska  Akcja 1.2. Inicjatywy Młodzieżowe  Program „Młodzież w działaniu" 
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji,  ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa   tel.: 22 46 31 416, fax: 22 46 31 025     www.frse.org.pl;     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy