Katalog firm i organizacji społecznych

Katalog firm

Przewodnik i mapa

Rysunek1    Mapa okadka

Nasze wydawnictwa

Okladka

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 

Gminy LGD

herby 3 gmin

Mapa obszaru LGD

lgd logo1-427x307 1

Logotypy na strone

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dot. kryteriów wyboru grantów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania "Perły Czarnej Nidy", serdecznie zaprasza do konsultacji lokalnych kryteriów wyboru grantów,  na podstawie których oceniane będa projekty składane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

Propozycje, uwagi, sugestie należy przesłać na formularzu zgłaszania uwag do dnia 6 maja 2024 r. (poniedziałek) do godziny 15.00 w formie elektronicznej na  adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście na adres Lokalna Grupa Działania "Perły Czarnej Nidy", Morawica ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica. 

Projekty kryteriów:

1.2 Przygotowanie koncepcji inteligentnych wsi - kryteria

1.3 Wdrażanie innowacji przez organizacje pozarządowe - kryteria

2.1 Doposażenie organizacji pozarządowych - kryteria

2.4 Inicjatywy aktywizujące ludzi młodych i/lub seniorów - kryteria 

Formularz zgłaszania uwag

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z siedemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2020 r. zamieszkiwało 39 862 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy