Katalog firm

wrealizacji

Mapa obszaru LGD

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 Gminy LGD

checinymorawicasitkowka


Nasz kanał telewizyjny

yt

natura2000

Prev
Next

Prowadzimy bezpłatne doradztwo w zakresie: prawnym, księgowo-podatkowym, przedsiębiorczości. Doradztwo prowadzone jest w ramach projektu "Kreator Przedsiębiorczości" Więcej informacji ...

           Logotypy na strone

Zaproszenie na wyjazd studyjny na VI Kongres Przedsiębiorczości

Lokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy” zaprasza do uczestnictwa w wyjeździe na VI Kongres Przedsiębiorczości do Poznania w dniach 23-25 września 2018 roku w ramach projektu pn. „Kreator Przedsiębiorczości”.

Uczestnikami wyjazdu studyjnego mogą być przedsiębiorcy, ich przedstawiciele, przedstawiciele instytucji działających na rzecz rozwoju regionu, a także przedsiębiorcze osoby fizyczne np. planujące podjęcie własnej działalności gospodarczej.

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny (zapewniono: uczestnictwo w VI Kongresie Przedsiębiorczości, transport, noclegi, wyżywienie, Ubezpieczenie NNW).

Zgłoszenia należy dokonać:

  1. osobiście w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30
  2. b)drogą elektroniczną na adres mailowy postaci skanu (podpisane dokumenty i zeskanowane) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. c)pocztą tradycyjną/kurierem.

O zakwalifikowaniu do wyjazdu decyduje kolejność zgłoszeń.

W pierwszej kolejności zostanie zakwalifikowanych 20 przedsiębiorców lub ich przedstawicieli.

Rekrutacja trwa od 14.08.2018 r. do 8.09.2018 r. lub do wyczerpania miejsc.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń rekrutacja zostanie zakończona wcześniej, a także zostanie stworzona 10 – osobowa lista rezerwowa.

Informacja o rekrutacji i zasadach udziału w wyjeździe studyjnym udzielana jest w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00,

e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz telefonicznie pod numerem: 41 311 46 91 wew. 305 lub 601-622-008

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa - pobierz

Załącznik nr 1 Formularz uczestnictwa - pobierz

Załacznik nr 2 Deklaracja uczestnictwa - pobierz

Załącznik nr 3 - Oświadczenie - pobierz

Załacznik nr 4 Zgoda na wizerunek - pobierz

Załacznik nr 5 Agenda - pobierz

Załącznik nr 3 Propozycja partnerstwa - pobierz

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z osiemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Sitkówka Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2013r. zamieszkiwało 38 042 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy