Katalog firm

Mapa obszaru LGD

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 Gminy LGD

herb ChecinyMorawicaSitkowka Nowiny

Nasz kanał telewizyjny

yt

natura2000

Prev
Next

Prowadzimy bezpłatne doradztwo w zakresie: prawnym, księgowo-podatkowym, przedsiębiorczości. Doradztwo prowadzone jest w ramach projektu "Kreator Przedsiębiorczości" Więcej informacji ...

           Logotypy na strone

Nowy przewodnik turystyczny po obszarze LGD "Perły Czarnej Nidy"

Kilka dni temu zakończyliśmy realizację projektu własnego pt. „Wydanie przewodnika turystycznego obszaru LGD „Perły Czarnej Nidy”. W naszym biurze dostępne jest już to wydawnictwo i wszystkich, którzy chcieliby je otrzymać w formie papierowej serdecznie zapraszamy. Przewodnik liczy 80 stron na spirali, na końcu zawiera kieszonkę, w której znajduje się praktyczna mapa obszaru gmin Morawica, Chęciny i Sitkówka-Nowiny. Opisuje głównie szlaki turystyczne występujące na tym terenie, ale również atrakcje turystyczne, a także propozycję pobytu. Wydawnictwo udostępniamy nieodpłatnie, a poniżej można je pobrać także w formie elektronicznej.

Rysunek1               Mapa okadka

     Pobierz                           Pobierz

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z osiemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Sitkówka Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2013r. zamieszkiwało 38 042 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy