Katalog firm

wrealizacji

Mapa obszaru LGD

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 Gminy LGD

checinymorawicasitkowka


Nasz kanał telewizyjny

yt

natura2000

Prev
Next

Prowadzimy bezpłatne doradztwo w zakresie: prawnym, księgowo-podatkowym, przedsiębiorczości. Doradztwo prowadzone jest w ramach projektu "Kreator Przedsiębiorczości" Więcej informacji ...

           Logotypy na strone

Spotkanie z przedsiębiorcami

Lokalna Grupa Działania "Perły Czarnej Nidy" serdecznie zaprasza na spotkanie z przedsiębiorcami z terenu LGD. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach. Na spotkaniu przedstawione zostanie wsparcie i działania jakie w ostatnim czasie podejmowała LGD na rzecz przedsiębiorców oraz plany na przyszłość. Ważne jest również poznanie potrzeb przedsiębiorców w związku z planowanym projektem współpracy "Kreator przedsiębiorczości. Zapraszamy serdecznie. 

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z osiemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Sitkówka Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2013r. zamieszkiwało 38 042 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy