Katalog firm

wrealizacji

Mapa obszaru LGD

Przewodnik kajakarza

   Mapy

 Gminy LGD

ChecinyMorawicaSitkowka Nowiny

Nasz kanał telewizyjny

yt

natura2000

Prev
Next

Prowadzimy bezpłatne doradztwo w zakresie: prawnym, księgowo-podatkowym, przedsiębiorczości. Doradztwo prowadzone jest w ramach projektu "Kreator Przedsiębiorczości" Więcej informacji ...

           Logotypy na strone

Bezpłatna pomoc dla Podmiotów Ekonomi Społecznej

Sprawdź! Może i Ty możesz skorzystać?

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój z siedzibą w Kielcach realizuje ze środków Unii Europejskiej projekt „Kielecki Inkubator Ekonomii Społecznej”. Projekt daje możliwość rozwoju podmiotom ekonomii społecznej z województwa świętokrzyskiego, poprzez bezpłatny udział w doradztwie, seminariach oraz przez możliwość korzystania bezpłatnie z lokalu, wyposażonego w niezbędny sprzęt oraz materiały biurowe.

Pomoc uzyskać mogą również osoby fizyczne, które chcą działać w sektorze ekonomii społecznej, osoby te mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach, doradztwie oraz seminariach.

Więcej informacji znajdą Państwo pobierając plik zamieszczony tutaj.

Obszar działania

logominLokalna Grupa Działania „Perły Czarnej Nidy" jest jedną z osiemnastu LGD działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Położona jest w jego centralnej części, a swoim zasięgiem obejmuje obszar gmin: Chęciny, Morawica i Sitkówka Nowiny. Powierzchnia LGD stanowi 313 km2, które wg stanu z 31.XII.2013r. zamieszkiwało 38 042 mieszkańców.


Zobacz mapę

Partnerzy

 

LGD Perły Czarnej Nidy